Facebook Terazyt
Działamy na rynku
od 10 lat!

O nas

Jesteśmy profesjonalną firmą działającą na rynku od 2004 roku. Oferujemy Państwu szeroki asortyment okien, drzwi, rolet, bram oraz dodatków okiennych wysokiej klasy producentów. Od początku istnienia naszej działalności zrealizowaliśmy tysiące mniejszych i większych inwestycji. Zdobyliśmy duże doświadczenie oraz zaufanie partnerów, co zaowocowało stworzeniem atrakcyjnej i bogatej oferty pod względem asortymentu jak i kolorystyki.

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów oferujemy produkty sprawdzonych i znanych producentów, wytwarzane z materiałów najwyższej jakości. W ciągu kilkunastu lat pracy stworzyliśmy zespół doświadczonych pracowników, którzy profesjonalnie doradzają i sprzedają nasze produkty. Ze swojej strony gwarantujemy kompleksową obsługę klienta oraz oferujemy wieloletnie doświadczenie i rzetelność firmy.

Zaufanie jakim obdarzyli nas nasi klienci jest dla nas największym wyróżnieniem, które mobilizuje do dalszego rozwoju i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań oraz produktów.
Copyright by TERRAZYT Wszelkie prawa zastrzeżone.
Created by