Facebook Terazyt
Działamy na rynku
od 10 lat!

Moskitiery, markizy i dodatki okienne

Oferta:

  • żaluzje pionowe i poziome
  • moskitiery
  • roletki dzień i noc
  • maty rolowane ,bambusowe
  • żaluzje drewniane
  • roletki materiałowe
  • markizy tarasowe
  • ogrody zimowe
  • i wiele innych


W ofercie firmy Terrazyt z Wrześni, odnajdziecie Państwo szeroką gamę dodatków okiennych, takich jak: roletki materiałowe, moskitiery, żaluzje, wertikale (żaluzje pionowe), markizy, maty bambusowe oraz zasłony rzymskie i austriackie.

Moskitiery to niezawodne, efektywne systemy ochrony pomieszczeń przed owadami. W naszej ofercie posiadamy moskitiery drzwiowe, rolowane oraz stałe ramowe, które produkowane są na żądany przez Państwa wymiar. Jest to jedyny nieszkodliwy dla środowiska i zarazem skuteczny produkt zabezpieczający przed insektami. Dzięki moskitierom czas spędzany przy otwartych oknach i drzwiach staje się wygodny i przyjemny.

Markizy to funkcjonalne uzupełnienie zewnętrznej przestrzeni dla dowolnego budynku. Chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz deszczem. Niezaprzeczalnym atutem markiz są również ich walory estetyczne, dzięki czemu będą stanowić uzupełnienie i ozdobę każdej przestrzeni.

Dla zapewnienia komfortu oraz poczucia intymności we wnętrzu polecamy roletki materiałowe. Jest to elegancki oraz praktyczny produkt dzięki któremu problem temperatury pomieszczeń oraz intensywności nasłonecznienia staje się łatwiejszy do rozwiązania. Każdy, nawet najbardziej wymagający klient dzięki bogatej palecie kolorów i wzorów tkanin doskonale dopasuje roletę do wnętrz.

Doskonałym rozwiązaniem ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem w pomieszczeniach biurowych są wertikale (żaluzje pionowe), które są również coraz częściej stosowane w domach i mieszkaniach. Możliwość ustawienia kąta pasów ułatwia kontrolę dostępu światła dziennego, jak również pozwalają ma zasłonięcie większej powierzchni niż samo światło okna.

Najpopularniejszym systemem zaciemnień wnętrz są żaluzję, nie tylko ze względu na ich niski koszt ale również funkcjonalność, różnorodność i wszechstronne zastosowanie. Podobnie jak w przypadku wertikali możliwe jest regulowanie kąta nachylenia lameli. Różnorodność kolorów pozwala na dokonały dobór żaluzji do wnętrza. Tradycyjne żaluzje odbijają do 70 % promieniowania słonecznego, co powoduje spadek temperatury w pomieszczeniach do 7 oC.

Jeżeli jednak produkt chroniący przed słońcem ma spełniać również funkcje dekoracji to polecamy zasłony rzymskie i austriackie. Jest to tkanina, która podnoszona za pomocą specjalnej linki układa się w poziome, regularne fałdy. Szeroka gama kolorów i wzorów tkanin pozwala na doskonały dobór zasłony do wnętrza.
Copyright by TERRAZYT Wszelkie prawa zastrzeżone.
Created by